KONFIDENCIALUMAS IR KOKYBĖ

Vertimų biuras „Centrum Lingua“ visais atvejais užtikrina vertimo konfidencialumą. Jums pageidaujant įsipareigojimas užtikrinti konfidencialumą gali būti įformintas konfidencialumo sutartimi, draudžiančia informaciją atskleisti trečiosioms šalims.

Vertimo kokybės garantas: siekiame, kad klientui būti pateiktas tik kokybiškas vertimas, todėl užtikriname teikiamų vertimo paslaugų profesionalumą, deramą dėmesį skiriame vertimo tikslumui (pagal prasmę), taip pat įvertiname bendrinį (sistemišką) terminologijos vartojimą tarptautiniu mastu. Be kita ko, teikiame rekomendacijas verčiamų dokumentų turinio netikslumo ir ydingumo klausimais.

Dedame visas įmanomas pastangas, kad klientas, nuolat besinaudojantis mūsų vertimo paslaugomis ir užsisakantis vertimo ta pačia tematika paslaugas, turėtų priskirtą nuolatinį (-ius) vertėją (-us). Taip užtikrinamas vertimo nuoseklumas ir sistemingumas.

Vertimų biuras „Centrum Lingua“ vertina savo klientus ir siekia ilgalaikio bendradarbiavimo, todėl po vertimo paslaugos suteikimo bus sukurta atskira Jūsų duomenų bazė. Šioje bazėje Jūsų užsakyti vertimai bus saugojami vienus metus, todėl šiuo laikotarpiu prireikus to paties dokumento vertimo turėsime galimybę Jums jį pateikti ir už šią paslaugą pakartotinai mokėti nereikės.